درباره ما

درباره درماتومدرباره ما

 
فروشگاه اینترنتی درماتوم یکی از سایت های فروشگاهی شرکت تجهیزات پزشکی آسیا درمان شرق می باشد که در راستای تامین نیاز جامعه اقلام پزشکی کشور به کالاها و خدمات سلامت محور و به منظور تامین تجهیزات با کیفیت بالا و کمترین قیمت درسال 1400 و با اخذ مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی شروع به کار کرده است.
 
فروشگاه درماتوم با استفاده از امکانات موجود و با تکیه بر دانش فنی متخصصین جوان ایرانی در سایه محوریت دانش بنیان تلاش در خدمت رسانی مخلصانه و حذف واسطه های کاذب در تامین محصولات پزشکی دارد تا این کالا ها با بهترین کیفیت ، کمترین قیمت و در کمترین زمان ممکن به دست مصرف کنندگان برساند . از این رو با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی این امکان را برای تمام مردم ایران در سرتاسر کشور به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته فراهم آورده است تا به صورت آنلاین و در تمام شبانه روز اقدام به خرید تجهیزات مورد نیاز خود نموده و در سریع ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرند.
 
شایان ذکر است در هر دسته از محصولات، درماتوم تنها معتبرترین برندها و بالاترین کیفیت ها از میان کالاهای موجود در بازار ایران را عرضه می نماید. امیدواریم گامی موثر در راستای افزایش دانش و خدمت رسانی به جامعه برداریم.
 
 
اهداف و فعالیت ها :
 
  • ایجاد بستری امن در بستر آنلاین برای خریدی مطمئن و آسوده
  • کاهش هزینه های درمان
  • تسهیل فرآیند خرید تجهیزات پزشکی
  • توزیع کاربردی،عادلانه و شفاف کالا در سراسر کشور
  • تحویل محصولات معتبر و با ضمانت به مصرف کننده
  • تشویق مشتریان به انتخابی درست و امن
 
 
 

خانواده درماتوم

فاضل مودب

کارشناس تعیین سطح - هم بنیان گذار

ایمان حسین زاده زیبد

ایمان حسین زاده

مدیر فروش - هم بنیان گذار

علیرضا پیرزاده

مدیرIT ، سئو و طراح سایت

احمدرضا پیرزاده

کارشناس سخت افزار

محمدرضا کوه میشی

کارشناس حقوقی

صادق عجم

مدیر لجستیک

حسین شریفی مندی

مشاور مالی و حسابداری

اسکرول
X